Samarka


Samarka

27 maja 2005r. odeszła moja kochana suka Samarka. Jest mi bardzo ciężko, że musiałam się z Nią rozstać. Mój najwierniejszy przyjaciel.
Tak bardzo ją kochałam i bardzo mi jej brakuje. Strasznie tęsknię!

Samarkę dostałam jak miałam 11 lat, wiele trudu mnie to kosztowało, żeby rodzice się zgodzili, ale udało się. Byłam najszczęśliwszą osobą, bo miałam upragnionego psa, sznaucerka średniego. I tak była ze mną 17 lat, w dobrych i złych chwilach. Zawsze pocieszała jak płakałam, mądra, wierna, oddana, a teraz już jej nie ma i pozostał wielki żal i pustka!

Rok temu zaczęły się problemy ze zdrowiem, w styczniu ubiegłego roku ropomacicze, po operacji pozbierała się i znów cieszyłyśmy się razem. Ale starość jest nieunikniona, zaczęła więcej spać, mniej się ruszać, chociaż dokąd miała siły wychodziła mi na powitanie. Zaczęły się problemy z tylnymi nogami, oszukiwałam sama siebie, że będzie lepiej, nie chciałam podejmować tej decyzji o uśpieniu. Znosiłam ją po schodach na dwór i tak to trwało pół roku. W ostatnim miesiącu nikła w oczach, mało jadła, miała ogromne problemy z poruszaniem się, prawie nie chodziła.

To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu, z którą i tak długo zwlekałam, bo KOCHAŁAM i KOCHAM MOJĄ S A M A R K Ę PONAD ŻYCIE!!!
I NIE POTRAFIŁAM SIĘ Z NIĄ ROZTAĆ.

Teraz wiem, że dobrze zrobiłam, bo przeżyła w życiu wszystko to, co najlepsze, należało Jej oddać przysługę, chociaż tęsknota jest nie do zniesienia, ale mam nadzieję, że się zobaczymy i znów będę mogła Ciebie, MOJA KOCHANA S A M A R K O przytulić i wierzę w to, że jest Ci tam na TĘCZOWYM MOŚCIE dobrze.

DO ZOBACZENIA MÓJ UKOCHANY PSIAKU, NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W MOIM SERCU, TAK BARDZO MOCNO CIEBIE KOCHAM I DZIĘKUJE CI ZA TE PIĘKNE PONAD 17 LAT, KTÓRE MOGŁYŚMY PRZEŻYĆ RAZEM.

Nawet w tych ostatnich chwilach kiedy cierpiałaś z bólu, nie piszczałaś tylko patrzyłaś mi w oczy i prosiłaś o przysługę, a ja się oszukiwałam, egoistka jedna, że będzie lepiej, BO TAK CIĘŻKO BYŁO MI SIĘ Z TOBA ROZTAĆ!

Do zobaczenia, wierzę w to, że znów będziemy razem, i już wtedy na zawsze!!!

KOCHAM CIĘ I ZAWSZE BĘDĘ KOCHAĆ, ALE TY PRZECIEŻ WIESZ O TYM, BO JESTEŚ BARDZO MĄDRYM PSEM!!!

T Y P E R E Ł K O M O J A !!! L((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Marta (tomileee@o2.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.