Fajfek

Fajfek

W listopadzie 2011 przyszedł za moja córka piesek .Fajny kundelek .który chodził koło szkoły i cieszył się na widok Dzieci .Nie wiem z kąt się wziął ,czy wygnał go ktoś ,czy się zgubił ?Dzieci go uwielbiały ,przeprowadzał je z Panią Agatką przez pasy. Szedł za córką w ten dzień ze szkoły do klubu do którego chodziła na nauke gry na gitarze .Tam czekał 60 minut za nią i razem przyszedł do domu. Nakarmiłyśmy go i leżał sobie na tarasie .Mamy już 3 pieski i kota .Poszedł sobie ale rano jak wstałam do pracy patrze a on śpi na tarasie na fotelu .Tak było przez 2 dni .Na 3 dzień jak wstałam na dworzu było zimno wiec rano wpuściłam go do domu .Moje pieski cieszyły się i przyjeły go serdecznie .No i już został na dobre i na złe z nami. Wspaniały pies mądry pięknie służył ,tak wieczny ,tulił się po prostu wspaniały i za tą jego mądrość pokochałam go bardzo.Miesiec temu z córka szedł odprowadzić jej koleżankę sąsiad miał otwartą brame i jego owczarek zaatakował Fajfka. Niemiał żadnych ran ale jak się okazało w środku był pogryziony .Weterynarz mówił ze przeżyje ale na drugi dzień niestety stało się najgorsze.
To chyba każdy co przeżył odejście przyjaciela wie co to znaczy. Nie mogłam się pozbierac ,zwierzęta smutne ,smutek w domu.

Tydzień po tej tragedi pojechałam do schroniska wziełam pieska 10 letniego żeby na starość chociaż miał domu .4 lata był w schronisku .Pierwszy dzień niewiedzialam czy zrobiłam dobrze ,z pieskami się zgodzi ,kota goni .Pierwszy dzień był dzikuskiem po prostu nowy Dom .Dzisiaj wiem że dobrze zrobiłam jest wspanialy tak samo wdzięczny jak Fajfek chce żeby go kochać i tulić .Nie zastąpił mi Fajfka w 100 % ponieważ niema identycznych ludzi i zwierząt ale jest mi choć odrobinę lżej na sercu.Pieski ,które są od szceniaka w domu SA wspaniale ,kochane ale te porzucone jak przygarniemy naprawde wiedzą że w końcu ktos je pokochal i są wspaniale .

Katarzyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.